«Անմահների գունդը Սյունիքի մարզից». համասյունիքյան վիրտուալ երթին ուղարկեք ձեր այն հարազատների ու մերձավորների լուսանկարները, ովքեր մասնակցել են Մեծ հայրենականին
05.05.2020 17:58
«Սյունյաց երկիր» կայքի ֆեյսբուքյան էջում սկսում ենք «Անմահների գունդը Սյունիքի մարզից» համասյունիքյան վիրտուալ երթը՝ նվիրված Մեծ հաղթանակի 75-ամյակին:
Դա լավագույն ձեւն է հիշելու մեր բոլոր հարազատներին ու մերձավորներին, ովքեր  մասնակցել են 1941-45 թթ. Հայրենական մեծ պատերազմին:
Ուղարկեք ձեր հարազատների ու մերձավորների լուսանկարները (նշելով անուն-ազգանունը, բնակավայրը)՝ [email protected]  էլեկտրոնային հասցեով:
Լուսանկարները կարող եք ուղարկել այս պահից սկսցած մինչեւ մայիսի 9-ի ժամը 20:00-ն:
Այդ լուսանկարներն անպայման տեղ կգտնեն մեր վիրտուալ երթում՝ «Անմահների գունդը Սյունիքի մարզից» վերտառությամբ, որին կարող եք հաղորդակից լինել նաեւ դուք:
Խմբագրությունը նպատակահարմար է գտնում երթը սկսել Սյունյաց աշխարհի այն քաջորդիների լուսանկարներով, ովքեր Մեծ հայրենականի տարիներին արժանացել են Սովետական Միության եւ Սոցիալիստական աշխատանքի հերոսի բարձր կոչմանը կամ եղել են զորահրամանատարներ: