ԲՀԿ-ն գրոհում է Սիսիանում…
Սիսիանի քաղաքապետի ծննդյան օրվա կապակցությամբ քաղաքապետարանի աշխատակիցների կազմակերպած «անակնկալի» մասին տեսանյութի թեման բարձրացվեց երկրի թիվ մեկ քաղաքական ամբիոնից: Հոկտեմբերի 26-ին ԱԺ-ում «Ծառուկյան» խմբակցության պատգամավոր Նաիրա Զոհրաբյանը խորհրդարանի ու կառավարության ուշադրությունը հրավիրեց այս տեսանյութի վրա:
«Ես ուզում եմ խորհրդարանի եւ հատկապես կառավարության ուշադրությունը հրավիրել երեկ ողջ համացանցում տարածված Սիսիանի քաղաքապետի, ով նաեւ համայնքապետի թեկնածու է, ծննդյան մասկի շոուն քաղաքապետարանի շենքում: Ես կարծում եմ, որ սրանով լրջորեն պետք է զբաղվի կառավարությունը, համայնքապետարանը Սիսիանի քաղաքապետարանը մասկի շոու կազմակերպելու տեղ չի, քաղաքապետարանի աշխատակիցներին սեփական լուսանկարով վերնաշապիկներ հագցնելու տեղ չի, սա լուրջ խնդիր է, եւ ես զարմանում եմ, որ տեւական ժամանակ այդ վիդեո սյուժեն պտտվում է սոցիալական ցանցերով, բայց ոչ մի արձագանք հիշյալ ոդեւիլին չկա»,- հայտարարեց Նաիրա Զոհրաբյանը: