Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ նոյեմբերի 9-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
Երևան քաղաքում՝
10։00-16։00 Արզումանյան փ. 7 շենքը, Շինարարների փ. 27 շենքը, Ֆուչիկի 1-ին նրբ․ 6 շենքը, Ֆուչիկի 2-րդ նրբ. 4, 7, 5 շենքերը, Մարգարյան փ. 25, 27 շենքերը, թիվ 102 դպրոցը և թիվ 225 մանկապարտեզը, Ավան՝ 4-րդ փողոցի սեփական տները, Ավան՝ 4-րդ փողոցի 2-րդ և 3-րդ նրբանցքների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արցախի փ. 8/2, 20/2 շենքերը, Գաջեգործների փ. 74ա շենքը,
10։30-16։30 Մաշտոցի պող. 50 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աբովյան փ. 22, 22ա շենքերը, Սայաթ-Նովա պող. 8 շենքը, Թումանյան փ. 28/20 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ֆրիկի փ. 4 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Ավանեսովի 1-ին փողոցի ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Արարատյան փ․ 76 շենքը, Շիրակի փ․2/2, 2/7ա շենքերը, Շիրակի փ․ 2-րդ նրբ․ 3 շենքը, Շարուրի փ․26 շենքը, Նորագավիթ 12 փողոցի 1-ին և 3-րդ նրբանցքների սեփական տները, Արտաշատի խճուղու սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա. Խաչատրյան փ. 6 շենքը, Ա.Ավետիսյան փ. 61, 63, 70 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Համբարձումյան փ. 71, 75 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Այկի–Սեր», «Օստ–Շին», «Ռինո», «Բոստան» ՍՊ ընկերությունները, «ՀայՋրնախագիծ ինստիտուտ» ՓԲ ընկերությունը,