Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ նոյեմբերի 23-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Խորենացի 3-րդ նրբ. 1-32 սեփական տները, Նար-Դոսի 2-րդ նրբ. 43 սեփական տունը, Խորենացի փ. 76-100 սեփական տները, Տիգրան Մեծի պող. 24 շենքը, Արցախի փ. 138 սեփական տները, Սարմի փ. 103 սեփական տունը, Լենինգրադյան փ. 32/4 շենքը, Հաղթանակ 1, 2, 4, 7, 9, 10, 12, 14 փողոցները, Ռոմանոս Մելիքյան փ. 2/3, 2/2, 2Ա շենքերը, Սեբաստիա փ. 26/1, 27/2, 30Բ շենքերը և հարակից բնակիչ ու ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մարգարյան փ. 43 շենք 5-րդ մուտքը, Անդրանիկի փ. 71 շենքը,
10։30-16։00 Ամիրյան փ. 2, 4 շենքերը, Բուզանդի փ. 6-45 սեփական տները, Կողբացու փ. 18-45 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վերֆելի փ. 13-32 սեփական տները, Սիսվանի փ. 1-64 սեփական տները, Լուսինյանց փ. 32, 34 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թումանյան փ. 29 շենքը, Մաշտոցի պող. 42 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Բագրատունյաց պող. 12 շենքը, Մանանդյան փ․ 25ա, 27ա շենքերը, Չեխովի փ․12ա, 23 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շիրակի նրբանցքի սեփական տները, Շարուրի փ․26, 28, 28/1, 28/2 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շարուրի փողոցի ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թամանյան փ. 1 շենք 3-րդ մուտքը, Բաբայան փ. 14ա, 16, 16ա շենքերը, Արաբկիր 29փ. 1-80 սեփական տները, Ազատության պող. 1/18, 1/21 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,