Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ են լինելու Երևանում և մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ օգոստոսի 20-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
օգոստոսի 20-ին
10։00-16։00 Արաբկիր 17փ. 25, 27, Հր. Քոչար փ. 44, Վաղարշյան փ. 20/1, Կոմիտաս պող. 22, 24, 26, շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
Նուբարաշեն 1փ. 1-21, 3փ. 2-41, 6փ. 26, 28 սեփական տները, Նուբարաշեն 6փ. 1/1-1/4, 112, 113, 130, 144, 150, 6փ. 1-ին նրբանցքի 1 շենքերը, 8փ. 2-18, 9փ. 1-32 սեփական տները, 1 շենքը, 10փ.1-12, 11փ. 6-27, 12փ. 1-12 սեփական տները 2, 3, 4 շենքերը, 14փ. 1-9, 16փ. 1-6 սեփական տները, Նուբարաշեն զին մասի, «Սուրմալու», «Հայկ», «Արծիվ» կոոպերատիվների, Հատուկ դպրոցի, Նուբարաշենի Ներքին գործերի նախարարության ռադիո կենտրոնի շենքերը,
Գ.Նժդեհի փ. 28, 28 Ա,Բ, 30Գ, 32, 32Ա, 34, 34Ա, Արշակունյաց պող. 42, 42Ա, 42Գ, Եղ. Թադևոսյան փ. 13, 13/1, 15, 15/1, 17, 17/1, 19 շենքերը, Ն. Շենգավիթի 3-րդ, 4-րդ, 5-րդ, 9-րդ, Դուրյան և Դ. Վարուժան, Հաղթանակի 5-րդ, 7-րդ, 9-րդ, 10-րդ, 11-րդ փողոցները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաբաջանյան փ. 25/1 շենքի մուտքը,
10։30-16։30 Ալեք Մանուկյան փ. 10, 15, 15Ա, 17 շենքերը, Այգեստան 7-րդ փ.1-18, Հրանտ Շահինյան փ. 1, 2, 11, 12 սեփական տները, Սարի թաղ 7-12 փողոցների, 2-10 շարքերի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,