Երևանում և 6 մարզերում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հոկտեմբերի 22-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Ծարավ Աղբյուրի փ. 55/8, 55/11, 55/17, 55/20 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աղբյուր Սերոբի փ. 11/1-11/3 շենքերը, Գուլակյան փ. 78/1 շենքը և 101-109 սեփական տները, Համբարձումյան փ. 14/4 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մամիկոնյանց փ. 15, 19, 21 շենքերը, Շահսուվարյան փ. 3-6, 5, 7, 8ա, 9, 7-10 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շիրվանզադեի փ. 3, 7, 10, 11 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 59/6, 61 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արցախի փ. 8, 10Վ շենքերը, Բաշինջաղյան 2-րդ նրբ. 12 շենքը, Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Լվովյան փ. 21 և 23 շենքերը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ 71 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան-Առինջ՝ Դուշամբեի փ. 7, 9, 11, 13, 15, 1/10, 2/12 շենքերը, Բաբաջանյան նրբ․ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-16։30 Ավան-Առինջ՝ Դուշամբեի փ. 1/10, 2/12, 7, 9, 11, 13, 15 շենքերը, Բաբաջանյան նրբ․ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13 շենքերը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորագյուղ թաղ. 1-369, 51-354, 148-396, 166-396 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորագյուղ թաղ. 37-337 սեփական տները, Նորագյուղ թաղ. 64-350, 87-346 սեփական տներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Էջմիածնի հին խճուղի 40-107 սեփական տները, Թաիրովի փ. 1-20, 5-47, 10-46 սեփական տները և 46/81 շենքը, Թաիրովի փ. 46, 46/81 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Իսակովի պող. 5/1, 9 շենքերը և 3/1, 3/2 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կիլիկիա թաղամաս մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վերֆելի փ. 13-32 սեփական տները, Սիսվանի փ. 1-64 սեփական տները, Լուսինյանց փ. 32, 34 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Նուբարաշեն 4-րդ փողոցը,
11։00-17։00 Բագրատունյաց փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աէրացիա փ. 6, 2/6, 5, 2/5, 2/7, 4, 2/8 շենքերը, Սասունցի Դավթի փ. 10, 12, 14, 16 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Ահարոնյան փ. 8 շենքը, «Բոչոլյան» ՍՊԸ, Մարի Իզմիրլյանի անվան մանկատունը, Ա.Տիգրանյան փ. 1-11 սեփական տները, Վարշավյան փ. 47-92 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Չոլաքյան փ. 4, 8/1 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վրթանես Փափազյան փ. 2 սեփական տունը,