Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 10-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Ավան Առինջ՝ Տաշքենդ փ. 2, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 30, 32, նրբանցք 1, 1/5, 2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 21, Դուշամբե փ. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, Աշխաբադ փ. 1, 5, 7, Բաբաջանյան նրբանցք 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13 բնակելի շենքեր, թիվ 6, 8, 9 մսուր մանկապարտեզներ, թիվ 180 դպրոց, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
11։00-13։00 Նոր Արեշ 7փ. 1-10, 11փ. 69-183, 22փ. 1-14, 24փ. 1-40 սեփական տներ,
11։00-17։00 Վարդաշեն 2փ. 11-35 կենտ համարներ, 4փ. 14-46 զույգ համարներ, 5փ. 1-42, 7փ. 1-9 սեփական տներ, 9փ. 2-52 զույգ համարներ սեփական տներ,
Գյուլբենկյան փ. 24 շենք, Սունդուկյան փ. 26, 28 շենքեր, Ա.Ավետիսյան փ. 25, 43, Ադոնց փ. 10, 12, 14, Ահարոնյան փ. 2-2/2, Արղության փ․ 10/6 շենքեր, Արաբկիր 19, 21, 23, 25 փ․ սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,