«Գանձասար-Կապան»-ը պայմանագիր է ստորագրել Միհրան Մանասյանի և ևս 3 ֆուտբոլիստի հետ
«Գանձասար-Կապան»-ը 4 նոր ֆուտբոլիստ է ձեռք բերել։
Ակումբը պայմանագիր է ստորագրել 29-ամյա հարձակվող Միհրան Մանասյանի հետ։ Մանասյանը «Փյունիկ»-ի դպրոցի սան է, հանդես է եկել նաև «Ուլիս», «Քինգ Դելյուքս», «Ալաշկերտ» ակումբներում։ «Ալաշկերտ»-ի բոլոր ժամանկների լավագույն ռմբարկուն է։ Մանասյանը «Գանձասար-Կապան»-ում հանդես կգա 29 համարի ներքո։
Ակումբի մյուս ձեռքբերումը 22-ամյա կիսապաշտպան Ալեքսանդր Հովհաննիսյանն է։ Հովհաննիսյանի վերջին ակումբը Երևանի «Բանանց»-ն էր։ Կիսապաշտպանը հանդես է եկել նաև «Ուլիս»-ում, դոնեցկի «Շախտյոր»-ի և «Մետալուրգ»-ի երիտասարդական թիմերում։
Ակումբը պայմանագիր է ստորագրել նաև կոտդիվուարցի կիսապաշտպան Դրիսա Դիարասուբայի հետ։ 23-ամյա ֆուտբոլիստը կապանյան ակումբ է տեղափոխվել Երևանի «Փյունիկ»-ից։ Կապանյան թիմի գույները կպաշտպանի Գվինեաս Բիսաոյի հավաքականի եզրային պաշտպան Բակար Բալդեն։ 26-ամյա ֆուտբոլիստի պայմանագիրը նախատեսված է մինչև տարեվերջ։ Բալդեի վերջին ակումբը՝ Երևանի «Փյունիկ»-ն էր։