Գարիկ Ղազարյան. «Սույն ծրագիրը հոգու պարտք է, որը կատարում եմ սրտանց և անշահախնդրորեն»
Մեր համաքաղաքացի և գործարար Գարիկ Լյովայի Ղազարյանը հաճելի անակնկալ է մատուցել Ստեփանակերտի քաղաքապետարանին՝ համայնքային տնտեսությանը նվիրելով երեք միավոր հատուկ տեխնիկա: Նոր տեխնիկական միավորները էականորեն կբարձրացնեն համայնքային համապատասխան ընկերությունների աշխատանքների արդյունավետությունը՝ նվերներն ընդունելիս նշեց Ստեփանակերտի քաղաքապետը: Դավիթ Սարգսյանը, ի նշան երախտագիտության, բարերար Գարիկ Ղազարյանին քաղաքային իշխանության անունից շնորհակալագիր հանձնեց՝ քաղաքային տնտեսության տեխնոպարկի արդիականացման գործում ունեցած ավանդի համար: Նա նաև հույս հայտնեց, որ այս հայրենաշեն նախաձեռնությունը վարակիչ կլինի Ստեփանակերտի հոգսերով ապրող և քաղաքի զարգացմամբ շահագրգռված մեր բոլոր գործարար-բարերարների համար: Գարիկ Ղազարյանն իր հերթին նկատեց, որ սույն ծրագիրը հոգու պարտք էր, որը նա կատարեց սրտանց ու անշահախնդրորեն:
Լուսանկարները Ստեփանակերտի քաղաքապետարանի ՖԲ էջից։