Հաշվետու եղան հանդիսատեսին
«Պարի աստղեր» շոու ստուդիան (գեղարվեստական ղեկավար՝ Էրիկ Քոչարյան, պարուսույց՝ Աննա Աղագուլյան) բոլորեց հիմնադրման 32-րդ տարին, որին նվիրված համերգ կայացավ հունիսի 10-ին Կապանի մշակույթի կենտրոնի մեծ համերգասրահում։ Նախ բեմահարթակը տրամադրվեց ամենափոքրիկ պարուհիներին, այնուհետև հանդես եկան ստուդիայի տարբեր տարիքային խմբերի սաները՝ հասուն վարպետություն ցուցադրելով և անտարբեր չթողնելով հանդիսատեսին։ Կատարվեցին ինչպես ժողովրդական, այնպես էլ ժամանակակից ռիթմիկ պարեր։
Ավանդույթի համաձայն՝ անցկացվեց 2016 թ ապրիլյան քառօրյա պատերազմի նահատակ, կրտսեր պարուսույց Նորայր Գասպարյանին նվիրված մրցանակաբաշխությունը, այս անգամ՝ իններորդը։ Շոու ստուդիայի աչքի ընկած պարուհիները պարգևատրվեցին պատվոգրերով, հուշամեդալներով, իսկ Ամալյա Հովհաննիսյանն արժանացավ Նորայրի պարն արտացոլող արձանիկի։
Համերգի ավարտին Էրիկ Քոչարյանը երախտագիտություն հայտնեց պարուսույց գործընկերներին և բոլոր նրանց, ովքեր կանգնած են «Պարի աստղեր»  շոու ստուդիայի կողքին, նախևառաջ՝ Կապանի համայնքապետ Գևորգ Փարսյանին։