Հայտարարվում է մրցույթ ՀՀ Սյունիքի մարզի «Սյունիքի միջնակարգ դպրոց» ՊՈԱԿ-ի   կենսաբանության (10 դասաժամ),   ԹԳՀԳ /ինֆորմատիկայի/ (8 դասաժամ), երաժշտության (8 դասաժամ), կերպարվեստի (3 դասաժամ) ուսուցչի թափուր տեղի համար: Մրցույթն անցկացվում է երկու փուլով` թեստավորման եւ հարցազրույցի: Թեստավորման փուլն անցկացվում է ըստ ՀՀ ԿԳՄՍՆ մշակած հարցաշարի: Հարցազրույցի փուլի հարցաշարը կազմում է հաստատությունը եւ յուրաքանչյուր մասնակցի հետ հարցազրույցն անցկացնում առանձին:
- դիմում (Ձեւ 1), մեկ լուսանկար 3x4 չափի,
- «Հանրակրթության մասին» ՀՀ օրենքի 26-րդ հոդվածի 1-ին մասին համապատասխան՝ աշխատանքային ստաժի վերաբերյալ տեղեկանք աշխատավայրից եւ աշխատանքային գրքույկի պատճենը (առկայության դեպքում),
- ՀՀ արական սեռի քաղաքացիները՝ նաեւ զինվորական գրքույկ,
Տնօրենի կողմից նշանակված պատասխանատու անձը փաստաթղթերի բնօրինակները համեմատում է պատճենների հետ եւ բնօրինակները վերադարձնում:
Եթե ներկայացված փաստաթղթերի ցանկն ամբողջական չէ կամ առկա են թերություններ, մասնակիցը կարող է մինչեւ փաստաթղթերի ընդունման ժամկետի ավարտը վերացնել եւ համալրել դրանք:
Փաստաթղթերն ընդունվում են փետրվարի 28-ից մինչև մարտի 15-ը ներառյալ, ամեն օր` ժամը 10:00-ից 15:00-ը, բացի շաբաթ, կիրակի եւ այլ ոչ աշխատանքային օրերից:
Մրցույթը տեղի կունենա մարտի 19-ին` ժամը 12:00-ին /ԹԳՀԳ, կենսաբանություն առարկաներ / և  ժամը 13:30-ին /երաժշտություն, կերպարվեստ առարկաներ/ ՝ՀՀ Սյունիքի մարզի Սյունիքի միջնակարգ դպրոցում, հասցեն՝ գ. Սյունիք, Վերին թաղ 19:
Տեղեկությունների համար զանգահարել` (094) 06-48-13, 0285-6-04-44 հեռախոսահամարներով: