Հայտարարվում է մրցույթ  ՀՀ  Սյունիքի  մարզի «Ծավի  միջնակարգ դպրոց» ՊՈԱԿ-ի   պատմություն (17.5 դասաժամ), ֆիզիկա  (8.75 դասաժամ), 2 դասվար(10 ժամ), ֆիզկուլտուրա (11 ժամ), ռազմագիտություն առարկաների ուսուցչի  թափուր տեղերի  համար:
Ուսուցչի պաշտոնի համար նախատեսված վարձատրությունը  որոշվում է ըստ դասաբաշխման:
Մրցույթի մասնակիցների գիտելիքների եւ մասնագիտական կարողությունների   ստուգումն անցկացվելու է  երկու փուլով՝ գրավոր  եւ բանավոր՝ ըստ ՀՀ ԿԳ նախարարության կողմից հաստացված հարցաշարերի:
Մրցույթին  մասնակցելու  համար անձը  հանձնաժողովին  է  ներկայացնում՝
1. Հանձնաժողովի անունով գրավոր  դիմում՝ նշելով այն  աշխատատեղը, որին հավակնում է (Ձեւ 1):
2. Փաստաթուղթ /դիպլոմ/ «Հանրակրթության մասին» ՀՀ օրենքի 26-րդ հոդվածի առաջին մասի պահանջին համապատասխան որակավորման վերաբերյալ:
3. Անձնագրի պատճենը:
4. Ինքնակենսագրություն (Ձեւ 4):
5. Թափուր աշխատատեղը զբաղեցնելու համար մասնագիտական գիտելիքներին եւ աշխատանքային ունակություններին ներկայացվող պահանջների բավարարումը հավաստող  փաստաթղթերի, հավաստագրերի  պատճենները (դրանց առկայության դեպքում):
6. Մեկ լուսանկար 3x4 չափի:
7. Այլ պետությունների քաղաքացիները՝ Հայաստանի Հանրապետությունում աշխատելու իրավունք:
Փաստաթղթերի պատճենները պետք է   ներկայացնել   բնօրինակների հետ:
Փաստաթղթերը  ընդունվում են սույն հայտարարության հրապարակման օրվանից մինչեւ 02.10.2015  ներառյալ, ամեն օր ժամը 10.00-15.00, բացի շաբաթ եւ կիրակի օրերից:
Փաստաթղթերի ընդունումը կանցկացվի ըստ կարգի:
Մրցույթը  տեղի կունենա 07.10.2015թ. Ծավի միջնակարգ դպրոցում, հասցեն՝ գ. Ծավ:
Տեղեկությունների համար զանգահարել 094 013020  հեռախոսահամարով: