▪️Ժամը 11։00-ին՝ Շառլ Ազնավուրի անվան արվեստի դպրոցի երեխաների ձեռքի աշխատանքների և նկարների ուցադրություն, վարպետության դասի կազմակերպում` Գրիգոր Տաթևացու անվան հրապարակում
▪️Ժամը 11։00-ին` շաշկու և շախմատի ընկերական խաղեր՝ Գրիգոր Տաթևացու անվան հրապարակի հարակից տարածք
▪️Ժամը 11։30-ին՝ կավճանկարչություն, «Բարեկամ» կենտրոնի կողմից վիկտորինա խաղերի կազմակերպում՝ Գրիգոր Տաթևացու անվան հրապարակում
▪️Ժամը 14։00-ին՝ «Ադաջիո» ՀԿ-ի կողմից կազմակերպված միջոցառում «Դանիելյան ֆոլկ բենդ» համույթի մասնակցությամբ՝ Հենրիկ Իգիթյանի անվան գեղագիտության ազգային կենտրոնում
▪️Ժամը 15։00-ին՝ Հենրիկ Իգիթյանի անվան գեղագիտության ազգային կենտրոնի երեխաների աշխատանքների ցուցադրություն
▪️Ժամը 15։00-ին` ֆուտբոլի ընկերական հանդիպում՝ Գորիսի մանկապատանեկան մարզադպրոցի երեխաների մասնակցությամբ` ֆուտբուլի մինի մարզադաշտում
▪️Ժամը 16։00-ին՝ շնորհակալագրերի և նվերների հանձնում՝ Գորիսի Շառլ Ազնավուրի անվան արվեստի դպրոցի և Հենրիկ Իգիթյանի անվան գեղագիտության ազգային կենտրոնի աշակերտներին՝ ՄԱԿ-ի Փախստականների գրասենյակի կողմից «Արվեստը ընդդեմ ականների» ծրագրի շրջանակներում կազմակերպված ցուցահանդեսին մասնակցելու համար՝ Գորիսի քաղաքային պատկերասրահում
▪️Ժամը 17։30–ին՝ տոնական համերգ՝ նվիրված երեխաների իրավունքների պաշտպանության միջազգային օրվան` ՆՈՒՀ֊երի սաների, պարային համույթների, երաժշտական դպրոցների սաների մասնակցությամբ` Գրիգոր Տաթևացու անվան հրապարկում
Սիրով սպասում ենք բոլորին????????????