Կապանի լեռնահարստացման կոմբինատի սիրելի՛ կին աշխատողներ,
Շնորհավորում եմ ձեզ Կանանց տոնի առթիվ։
Երջանկություն և ամենայն բարիք եմ մաղթում ձեզ, լինեք սիրով ու հոգատարությամբ շրջապատված ընտանիքում, աշխատավայրում և այլուր։
Մեր կոմբինատում կին աշխատողներն ավանդաբար կարևոր դերակատարություն ունեն։ Ղեկավար պաշտոններում և որոշումների ընդունման գործընթացներում կին աշխատողների ներգրավվածության ցուցանիշով մենք բավականին լավ դիրքեր ունենք առաջադեմ հանքարդյունաբերական ձեռնարկությունների շարքում։ Սակայն ամեն բան չէ, որ թվերով է արտահայտվում։ Ձեր մասնակցությունը մեր գործելակերպը դարձնում է ավելի հավասարակշռված և հեռատես, մեղմացնում և հարթում է տղամարդկանց հակվածությունը կտրուկ քայլերի և ռիսկային գործողությունների: Ձեր մասնակցության շնորհիվ մեր ծրագրերը ոչ միայն տրամաբանված ու կշռադատված են, այլև ինտուիտիվ հիմնավորված։
Միշտ ձգտել և ձգտելու ենք ընդլայնել կանանց դերակարատությունը աշխատանքային կոլեկտիվում, ավելացնել կանանց մասնակցությունը ձեռնարկության կառավարման գործին, տրամադրել՝ ստեղծելու և արարելու լայն հնարավորություններ, առավել լիարժեքորեն իրացնելու ձեր անսահման ներուժը։
Երախտապարտ ենք, որ մեր կողքին եք, մեզ ոգեշնչում եք լինել ավելի ուժեղ, ապագային նայել ավելի վստահ և հավատալ, որ ձեզ հետ, ձեր շնորհիվ մեզ համար ոչ մի խոչընդոտ անհաղթահարելի չի լինելու մեր ծրագրերի և նպատակների իրականացման ճանապարհին։