9. «Սոցիալական-մանկավարժական տեխնոլոգիաների կիրառումը սոցիալական աշխատանքում» մոդուլի դասավանդող դասախոս- 72ժամ
10. «Սոցիալական աշխատանք» մասնագիտության մասնագիտական մոդուլների դասավանդող դասախոսներ
Թափուր տեղի մրցույթին կարող են մասնակցել այն անձինք, ովքեր համապատասխանում են.
1. Զինվորական ղեկավարի դեպքում  մրցույթին մասնակցելու համար կարող են դիմել պահեստազորի սպաների բարձրագույն ռազմական կրթությամբ կամ բարձրագույն կրթությամբ և համապատասխան վերապատրաստում ունեցող անձիք:
2. Հանրակրթական առարկաների դասավանդման դեպքում՝ «Հանրակրթության մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 26-րդ հոդվածի 1-ին մասի պահանջներին,
3. Մասնագիտական առարկաների/մոդուլների դեպքում տվյալ մասնագիտության պետական կրթական չափորոշչով սահմանված պահանջներին:
Պարապմունքներ վարող դասախոսը պետք է ունենա դասընթացի բնույթին համապատասխանող միջին կամ բարձրագույն մասնագիտական կրթության որակավորում, կամ տվյալ մասնագիտական զբաղվածության բնագավառում աշխատանքային գործունեության փորձ՝ եթե տվյալ դասընթացի ուղղությամբ միջին կամ բարձրագույն կրթություն Հայաստանի Հանրապետությունում չի իրականացվում: Հատուկ մասնագիտական դասընթացները վարող դասախոսների համար մասնագիտական աշխատանքի փորձի առկայությունը ցանկալի է:
Փաստաթղթերը ընդունվում են քոլեջի մասնաշենքում, ս.թ օգոստոսի 28-ից մինչև սեպտեմբերի 8-ը ներառյալ, ամեն օր, ժամը 1000-ից մինչև 1600, բացի շաբաթ, կիրակի և ոչ աշխատանքային օրերին: Մրցույթը տեղի կունենա 2023 թվականի սեպտեմբերի 13-ին ժամը 1200-ին քոլեջում:
Հասցեն՝ ք. Կապան, Շահումյան 37ա,
հեռախոս՝ 0285-5-25-70, 093-777-663: