1) «Հիմնադրի անունից առաջադրված խորհրդի անդամներ» բաժնում`
• ա. «Ս. Խաչատրյան - ՀՀ Սյունիքի մարզպետ» բառերը փոխարինել «Վ. Հակոբյան - ՀՀ Սյունիքի մարզպետ» բառերով,
• բ. «Ա. Դոլունց - ՀՀ Սյունիքի մարզպետի տեղակալ» բառերը փոխարինել «Ա. Մարդյան - ՀՀ Սյունիքի մարզպետի տեղակալ» բառերով,
գ. «Ս. Խաչատրյան - «Որոտան ՀԷԿ-երի համակարգ» ՓԲԸ-ի գլխավոր տնօրեն (համաձայնությամբ)» բառերը փոխարինել «Տ. Կարապետյան - «Գորիս-Գամմա» ՓԲԸ-ի գլխավոր տնօրեն (համաձայնությամբ)» բառերով.
2) «Լիազոր մարմնի կողմից առաջադրված խորհրդի անդամներ» բաժնում`
• ա. «Մ.Մելիք-Բախշյան - Երեւանի Խ. Աբովյանի անվան պետական մանկավարժական համալսարանի ՈՒԳՄԳՀ-ի վարչության պետ-պրոռեկտոր» բառերը փոխարինել «Ա. Շեգունց - Գորիսի N 4 ավագ դպրոցի տնօրեն (համաձայնությամբ)» բառերով,
• բ. «Ա. Ղուկասյան - ՀՀ կրթության եւ գիտության նախարարության «Հայաստանի Հանրապետության բարձրագույն որակավորման հանձնաժողովի գործակալության պետ» բառերը փոխարինել «Ա. Ղուկասյան - ՀՀ կրթության եւ գիտության նախարարության «Կրթության ազգային ինստիտուտ» ՓԲԸ-ի տնօրենի տեղակալ (համաձայնությամբ)» բառերով.
3) «Ուսանողության կողմից ընտրված խորհրդի անդամներ» բաժնում «Տ. Խաչատրյան - Գորիսի պետական համալսարանի «Պատմություն» մասնագիտության 3-րդ կուրսի ուսանող, ուսանողական խորհրդի նախագահ» բառերը փոխարինել «Ա. Բաբախանյան - Գորիսի պետական համալսարանի «Կրթության կառավարում» մասնագիտության մագիստրատուրայի 1-ին կուրսի ուսանող, ուսանողական խորհրդի նախագահ» բառերով: