ՆԱՏՕ-ն անկախ ազգերի ու ինքնիշխան պետությունների համար կործանիչ դիկտատոր է
Նախորդ 30 տարվա ընթացքում՝ հատկապես վերջին ժամանակահատվածում, Երկիր մոլորակի տարբեր անկյուններում տեղի են ունենում աշխարհաքաղաքական ազգակործան գործողություններ՝ հիմնականում մարդկությանը ստրկացնել և կործանել փորձող ՆԱՏՕ-ի անմիջական հրահրմամբ:
Ի՞նչ է իրենից ներկայացնում ՆԱՏՕ-ն: Իմ խորին համոզմամբ՝ ՆԱՏՕ կոչվող հյուսիսատլանտյան ռազմաքաղաքական դաշինքը, արդարության և խաղաղության կեղծ պաշտպանների անվան տակ, իսկ իրականում, լինելով Երկիր մոլորակում բնակվող ինքնուրույն ազգերի համար որպես կործանիչ դիկտատոր, 24-ժամյա ռեժիմով և անընդհատ, Երկիր մոլորակում հրահրում և կազմակերպում է նոր պատերազմներ՝ իր արյունոտ ցուցակի մեջ գտնվող հերթական ազգերին գայթակղելով, ենթարկեցնելով, այնուհետև ոչնչացնելով:
«Հայոց Արծիվներ. Միասնական Հայաստան» կուսակցությունն ամբողջությամբ մերժում է մեր տարածաշրջանում, և, հատկապես Հայաստանի Հանրապետությունում ՆԱՏՕ-ի գործունեությունը և կոչ անում ՆԱՏՕ-ին՝ անհապաղ հեռանալ Հայաստանից, այլապես կհեռացնե՛նք»:
НАТО-сокрушающий диктатор для независимых наций и суверенных государств
В последние 30 лет, особенно в последние время, в различных частях мира происходили насильственные действия террористических организаций, направленные на нарушение мира и безопасности человечества, осуществляемые через организованные действия НАТО.
Что из себя представляет НАТО? По моему глубокому убеждению, так называемый НАТО, североатлантический военно-политический союз, под прикрытием ложных защитников справедливости и мира, а на самом деле, являясь разрушительным диктатором для всех самостоятельных наций, населяющих планету Земля, в 24 часовом режиме и беспрерывно провоцирует и организует новые войны на планете Земля, соблазняя, подчиняя себе и затем уничтожая очередные нации, находящиеся в его кровавом списке.
Партия “Армянские Орлы. Единая Армения” полностью отвергает деятельность НАТО на нашей территории и, в особенности, в Республике Армения и призывает НАТО незамедлительно покинуть Армению, иначе мы её удалим.