Նրա նմաններով պետք է զբաղվեն համապատասխան կառույցները՝ ԱԱԾ-ն, Առողջապահության նախարարությունը, ավելի կոնկրետ՝ որեւէ հոգեբուժարան
03.03.2019 18:01
Բարոյապես եւ ստեղծագործական առումով լինելով վաղուց սպառված՝ նախկին երգահան ու երգիչ ռուբեն հախվերդյանը, ով արդեն վաղուց որեւէ արժեքավոր գործ ստեղծելու ունակ չէ, կրկին վիրավորանքների հեղեղ է թափում հայ ժողովրդի վրա՝ հայհոյելով արցախահայությանը: Այս ամենից ապշերոնյան էժանագին խավիարի գարշելի հոտ է փչում: Նրա նմաններով պետք է զբաղվեն համապատասխան կառույցները՝ ԱԱԾ-ն, Առողջապահության նախարարությունը, ավելի կոնկրետ՝ որեւէ հոգեբուժարան:
Уже давно окончательно исчерпавший себя морально и творчески бывший поэт-песенник рубен ахвердян в очередной раз сделал грязные комментарии и оскорбления в адрес армянского народа и Арцаха. От всего этого разит дешевой и прогнившей апшеронской икрой. Им действительно должны заняться Служба национальной безопасности и министерство здравоохранения, верее психдиспансер.
ruben hakhverdyan, a totally expired from moral, professional and creative perspectives former poet and musician again made dirty comments and insulted the Armenian people and Artsakh. One can feel the putrid smell of low quality Azerbaijani caviar from this bozo. The National Security Service and the Health Ministry, namely, any lunatic asylum should inspect it.