Օգնենք մեր համաքաղաքացուն
Այսօր մեր համաքաղաքացին ունի բոլորիս օգնության կարիքը։ Հենրիխ Իգորի Ջալովյանը՝ ծնված 1988թ․Կապան քաղաքում, տառապում է Հոջկինի լիմֆոմա հիվանդությամբ։ Հենրիխը վերջին տարիներին ստացել է քիմաթերապիայի 6 կուրս, 33 ճառագայթման սեանս և դրա արդյունքում նկատվել է դրական դինամիկա։ Սակայն վերջին հետազոտությունները ցույց տվեցին, որ դա Հենրիխի առողջական վիճակի ժամանակավոր բարելավում է , և լիարժեք ապաքինման համար շտապ անհրաժեշտ է կատարել վիրահատություն՝ ցողունային բջիջների փոխպատվաստում։
Հենրիխի վիրահատությունն իրականացնելու և ընդհանուր բուժումը ավարտին հասցնելու համար անհրաժեշտ է 14,500,000 դրամ։ 6,000,000 դրամը, որը միայն վիրահատության գումարն է, կվճարի պետությունը։
Սիրելի բարեկամներ, մնացած անհրաժեշտ գումարը Հենրիխի ընտանիքի համար անհասանելի է, ուստի դիմում են բոլոր բարեգութ մարդկանց՝ օգնելու Հենրիխին հաղթահարելու այս դժվարին հիվանդությունը։
Խնդրում ենք անտարբեր չմնալ Հենրիխի կյանքը փրկելուն ուղղված այս մարդասիրական ակցիայի հանդեպ և բորորս էլ փորձենք մեր համեստ նպաստը ունենալ այս գործում։
Դրամական փոխանցումները կարող եք կատարել հետևյալ հաշվեհամարին։
Acba Bank (ԱԿԲԱ բանկ) - 220070332287000:
Այլ տեղեկությունների համար զանգահարել հետևյալ հեռախոսահամարով՝ +37493998760:
Աստված օգնական և պահապան բոլորիդ։