Թափուր աշխատատեղի հայտարարություն
«Քոնսեկոարդ» ՍՊ ընկերությունը հայտարարում է մրցույթ քարտուղար/Գրասենյակի ղեկավար թափուր աշխատատեղի համար` «Պահպանվող Տարածքների Աջակցման Ծրագիր-Հայաստան» ծրագրի իրականացման գրասենյակի թիմում աշխատելու նպատակով: Աշխատանքի մանրամասն նկարագրին եւ սահմանված չափորոշիչներին կարող եք ծանոթանալ www.consecoard.am կայքի «Հայտարարություններ» բաժնում: Հետաքրքրված անձինք կարող են ուղարկել իրենց ինքնակենսագրականը եւ ուղեկցող նամակը [email protected] եւ [email protected] էլ-փոստի հասցեներին մինչեւ ս.թ.-ի հոկտեմբերի 6-ը ներառյալ:
Հարցազրույցի կհրավիրվեն միայն կարճ ցուցակում ընտրվող թեկնածուները:
Vacancy Announcement
“Consecoard” LLC announces a competition for the position of Secretary/Office Manager, to join to the team of “Support Programme for the Protected Areas-Armenia” Project Implementation Unit. You can find the detailed job description and defined requirements at www.consecoard.am website by referring to the section of “Announcements”. All interested candidates are invited to send their CVs and motivation letter to [email protected] and [email protected] e-mails up to the October 6th of the year.
Please note that only shortlisted candidates will be invited to the interview.