Շնորհավորանք Սվետլանա Գևորգյանին՝ հոբելյանի կապակցությամբ
Կապանի համայնքապետարանը՝ ի դեմս համայնքի ղեկավար Գևորգ Փարսյանի, առանձնահատուկ հարգանքով շնորհավորում է Կապանի պատվավոր քաղաքացի Սվետլանա Մամբրեի Գևորգյանին՝ ծննդյան 85-ամյա հոբելյանի կապակցությամբ։
Իր կենսագրության տասնյակ տարիները տիկին Գևորգյանը նվիրել է Կապան համայնքին՝ բարեխիղճ ու պատասխանատու աշխատանքով զգալի ներդրում ունեցել մշակույթի, կրթության և հանրային կյանքի զարգացման գործում։
Բազմամյա նվիրվածությունը, հասարակական ակտիվ գործունեությունը և համայնքին մատուցած ծառայությունները նրան արժանացրել են խորին հարգանքի և մեծ գնահատանքի՝ ինչպես համայնքային իշխանությունների, այնպես էլ համաքաղաքացիների կողմից։
Իր ներկայությամբ, ինքնատիպ, պարզ և շիտակ կերպարով Սվետլանա Գևորգյանը մինչ օրս շարունակում է յուրահատուկ գույն, համ ու հոտ հաղորդել Կապանի կյանքին։
Եվս մեկ անգամ շնորհավորում ենք տիկին Գևորգյանին՝ մաղթելով քաջառողջություն, արևշատություն և երկար տարիների խաղաղ ու լիարժեք կյանք՝ ընտանիքի, հարազատների ու մտերիմների շրջապատում։