Սիսիանի համայնքապետը՝ համայնքային կազմակերպություններում
Ս․թ․ դեկտեմբերի 3-ին համայնքի ղեկավար Հովսեփ Առաքելյանն այցելություն է կատարել Սիսիանի թիվ 1 ՆՈւՀ, ծանոթացել պայմաններին, աշխատանքի կազմակերպմանը և սննդին։
Համայնքի ղեկավարն այցելել է «Աղվան Մինասյանի անվան ԱՍԿ» ՀՈԱԿ, ծանոթացել շենքային պայմաններին, հետաքրքրվել առկա խնդիրներով։
Հաջորդ այցը «Մշակույթի կենտրոն» ՀՈԱԿ-ն էր։ Մշակույթի կենտրոն ՀՈԱԿ-ի տնօրեն Գայանե Վարդանյանը համայնքի ղեկավարին է ներկայացրել մի շարք խնդիրներ, որոնք հիմնականում վերաբերում էին տեխնիկական վերազինմանը։ Համայնքի ղեկավարը խոստացել է այն լուծել հնարավորինս սեղմ ժամկետներում։
Հովսեփ Առաքելյանը շրջել է քաղաքի փողոցներով, ծանոթացել է «Գեղարվեստի դպրոց» ՀՈԱԿ-ի բակային հատվածի և այդտեղ տեղադրված «Ստեփան Շահումյանի» անվան հուշարձանի տարածքի բարեկարգման աշխատանքների ընթացքին։
Համայնքի ղեկավարը հանդիպել է բնակիչների հետ, լսել նրանց մտահոգող խնդիրները։ Խոստացել է ոլորտի պատասխանատուների հետ քննարկել և հավաքագրած խնդիրներին տալ համապատասխան լուծումներ։