ԱԱԾ մեկուսարանում շարունակվում է հացադուլը
«ՉԻ» տեղեկություններով` Ազգային անվտանգության ծառայության մեկուսարանում գտնվող Սահակ Սահակյանն արդեն հինգերորդ օրն է գտնվում է հացադուլի մեջ: Նա պահանջում է հանդիպում ՀՀ գլխավոր դատախազ Աղվան   Հովսեփյանի եւ ՀՀ դատախազության մարդու դեմ ուղղված հանցագործությունների գործերով վարչության պետ Վահրամ Շահինյանի հետ: Այս պաշտոնյաններից Սահակյանին դեռ ոչ ոք չի այցելել: Հիշեցնենք, որ 2010թ. Քաջարան քաղաքում` սրճարանի տարածքում, տեղի էր ունեցել վիճաբանություն, որը վերածվել էր ծեծկռտուքի, ինչի հետեւանքով էլ սպանվել էր Գ.Պապյանը:Այս գործի կապակցությամբ մեղադրանք էր առաջադրվել Արմավիրի մարզի բնակիչ Ս.Սահակյանին, ով մեղադրանքը մինչեւ օրս չի ընդունել: «ՉԻ» աղբյուրների փոխանցմամբ` Սահակյանը չի դադարեցնելու հացդուլը մինչեւ վերոնշյալ պաշտոնյանները չհանդիպեն իր հետ: Ավելին` նա պատրաստվում է գնալ ինքնավնասման ճանապարհով: