Արամ Օրբելյանը ներառվել է Lexology Index 2026 թ. վարկանշավորման արբիտրաժային ոլորտի ապագա առաջնորդների ցանկում
Կոնցեռն Դիալոգի կառավարիչ գործընկեր Արամ Օրբելյանը ընդգրկվել է Lexology Index: Arbitration – Future Leaders միջազգային վարկանիշային ցանկում (նախկինում՝ Who’s Who Legal: Arbitration
Lexology Index: Arbitration-ը հեղինակավոր միջազգային հետազոտություն է, որն իրականացվում է Lexology Index-ի և Global Arbitration Review (GAR)-ի կողմից և ամեն տարի ներկայացնում է միջազգային արբիտրաժում ճանաչված իրավաբանների համաշխարհային դասակարգումը։ Հետազոտությունը հիմնված է լայնածավալ գնահատման գործընթացի վրա՝ ներառելով գործընկերների, հաճախորդների և ոլորտի այլ մասնագետների գնահատականները։
2026 թվականի ցանկում ներկայացված են ավելի քան 2,000 իրավաբաններ ամբողջ աշխարհից, որոնք ակտիվ գործունեություն են ծավալում միջազգային առևտրային և ներդրումային արբիտրաժի ոլորտում։
Դրանցից շուրջ 970-ը ներառված են Future Leaders կատեգորիայում, որը ընդգրկում է մինչև 45 տարեկան այն մասնագետներին, որոնք առանձնանում են իրենց պրակտիկ փորձով, ներգրավվածությամբ բարդ և խաչաձև սահմանային վեճերում, ինչպես նաև մասնագիտական հեղինակությամբ։