Ազգային ժողովի պատգամավորի լիազորությունների ողջ զինանոցը իմ գործընկերների հետ միասին կիրառելու եմ այս հանցագործության բացահայտմանը նպաստելու համար
07.02.2019 00:00
«Սյունյաց Երկիր» թերթի խմբագրության ավտոմոբիլի հրդեհվելու կապակցությամբ փոքր, շատ փոքր, այնուամենայնիվ հույս ունեմ, որ հրդեհը տեխնիկական խնդրի պատճառ է հանդիսացել, սակայն, ցավոք սրտի, գրեթե համոզված եմ, որ դա հրկիզում է՝ կապված լրագրողական գործունեության, ավելի պարզ՝ թերթի խմբագիր Սամվել Ալեքսանյանի գործունեության հետ։
Ուրախ կլինեմ, որ համոզմունքս չհամապատասխանի իրականությանը, բայց եթե ոչ, ապա Ազգային ժողովի պատգամավորի լիազորությունների ողջ զինանոցը իմ գործընկերների հետ միասին կիրառելու եմ այս հանցագործության բացահայտմանը նպաստելու համար, ինչը նմանատիպ դեպքերի կրկնությունը բացառելու միակ երաշխիքն է։ Հարգելի խմբագրատուն, հայտնում եմ իմ գործուն աջակցությունը: