Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ` Երևանում և 4 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 15-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
11։00-16։00 Ավանեսովի 1փ. 2 շենքը, Նոր Արեշ 41փ. 68-149; 37փ. 125-135 սեփական տները և 34փ. 125/3 շենքը,
11։00-17։00 Աբովյան փ. 3/2, 5/1 շենքերը, Թումանյան փ. 19, 21, 21/1, 21/4 շենքերը, Տերյան փ. 18, 20, 24, 28, 30, 32 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Իսրայելյան փ. 21, 37 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արարատյան 1-ին զանգ. 12 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 97 դպրոցը, Ներքին Շենգավիթ 12 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Ներքին Շենգավիթ 11 փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Ն.Ստեփանյան փ. 16 շենքը, Մոլդովական փ. 48/4 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 11 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,