Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ սեպտեմբերի 16-ին նաեւ Սյունիքի մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 16-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևանում՝
10։00-16։00 Սարյան փ. 1ա, 36, 38, 40, 40ա շենքեր, Թումանյան փ. 39, 41 շենքեր, Փարպեցի փ. 17, 20 շենքեր, Սայաթ Նովա պող. 35, 37 շենքեր, Այգեստան 2-րդ փողոց մասնակի, Տպագրիչների փ. 8 շենք, Հանրապետության փ. 62 շենք, Նալբանդյան փ. 31, 50 շենքեր, Նալբանդյան փ. 37, 39, 41/1 շենքեր և 34-62 սեփական տներ, Բայրոնի փ. 2/1 շենք, Չարենցի փ. 4 շենք, Մաշտոցի պող. 5, 5ա, 5բ, 5գ, 5դ շենքեր, Չարենցի փ. 10-24 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Ա.Ավետիսյան փ. 67 շենք, Քոչարի փ. 23 շենք, Քեռու փ. 58/1 շենք, Ռուբինյանց փ. 3, 5 շենքեր, Կիևյան փ. 8 շենք, Ադոնցի փ. 8 շենք, Շահսուվարյան փ. 3-6 շենքեր, Ղափանցյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 86 դպրոց, Բագրատունյաց պող․ 43, 47 շենքեր, Ե․ Թադևոսյան փ․ 3, 5, 7 շենքեր, Վերին Շենգավիթ 10 փողոցի 1, 2 շենքեր, Մանթաշյան փ․ 5/2 շենք, Լազոյի նրբանցքի սեփական տներ, Մանանդյան փ․ 3 շենք և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Նորաշեն թաղ․ 41, 43, 44 շենքեր, Ծերենցի, Միքայելյան, Ջիվանի փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Ջուղայի փ. 7 շենք, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 15, 49/53, 41 շենք, Նոր Նորք 5-րդ զանգ.՝ Բ․ Մուրադյան փ. 3 շենք, Նոր Նորք 6-րդ զանգ՝. Լյուքսեմբուրգի փ. 9 շենք, Նոր Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 41, 73 շենքեր, Ավան՝ Նարեկացի թաղ․ 34 շենք, Ավան՝ 4-րդ փողոց 4-րդ նրբ․ 20-34 սեփական տներ, Ավան Առինջ՝ Դուշամբեի փ. 11 (2/5) շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-14։00 Նոր Գեղի համայնքի Բանավան թաղամասն ամբողջությամբ, Արգել գյուղ մասնակի,
10։00-16։00 Եղվարդ համայնք, Շահումյան, Սպանդարյան փողոցներ, Շիրակի, Չարենցի, Աբովյանի, Իսահակյանի, Կոմիտասի փողոցներ մասնակի, Բոլոր հողեր, Կալեր թաղամասեր, Ծիրանանոց թաղամաս մասնակի,