Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ նոյեմբերի 3-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Ազատամարտիկների փ. 76 շենքը, Գլինկայի փ. 2Ա շենքը, Տիգրան Մեծի պող. 39 շենքը, Դավիթաշեն 1-ին թաղ․ 41, Շինարաների փ. 7 շենքերը,
10։30-16։30 Լեոյի փ. 11, 13, 33, 35, 37 շենքերը, Մաշտոցի պող. 3, 5/4 շենքերը, Պարոնյան փ. 2-10 շենքերը, Պարոնյան փակ. 7-20 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Տիգրան Մեծի պող. 23-31 շենքերը, Արհեստավորների փ. 3-14 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Սարմի փողոցի սեփական տները, Ավանեսովի փ. 1/2 շենքը,
11։00-17։00 Թբիլիսյան խճ.7/2, Գյուլբենկյան 39բ, Սունդուկյան 23, Ազատության պող. 3 շենքերը, Արաբկիր 19փ. 6 շենքը, թիվ 144 մանկապարտեզը, Ներքին Շենգավիթ 11փ․ 37/1, 37/2 շենքերը, Ներքին Շենգավիթ 5, 6, 12 փողոցները, Ներքին Շենգավիթ 13 փողոցի 1-ին նրբանցքը; 13 փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Եղիշե Թադևոսյան փ. 22 շենքը,