Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 22-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Էջմիածնի հին խճուղու 40-107 սեփական տները, Թաիրովի փ. 1-20 սեփական տները, Թաիրովի փ. 46, 46/81 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորագյուղ թաղ. 148-396 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորագյուղ թաղ. 37-337 սեփական տները, Իսակովի պող. 5/1, 9 շենքերը, Աղայան փ. 7, 9 շենքերը, Աբովյան փ. 25 շենքը, Տերյան փ. 62 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Նոր-Նորք վարչական շենքը, Մոլդովական փ. 41 շենքը, թիվ 17 հատուկ դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Տիգրան Մեծի պող. 30 շենքը,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Ն․ Ստեփանյան փ. 6, 8, 10, 12, 14 շենքերը, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Քոչարյան փ. 4 շենքը, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքևխյան նրբ․ 11 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք Մարաշ՝ Նորքի 13, 15, 17 փողոցների սեփական տները և Նորքի 17փ․ 1-ին նրբանցքի սեփական տները, «Արմենիա» հեռուստաաշտարակը, «Խորեն» ՍՊ ընկերությունը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Կոմիտասի պող. 7-7/4, 9, 9/1, 11 շենքերը և 1-ին նրբ. 6-24 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վաղարշյան փ. 19, 21 շենքերը, Գյուլբենկյան փ. 38ա շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բակունցի փ. 9-21 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մամիկոնյանց փ. 1-ին նրբ. 1-9 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեձորի փ. 7-50 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաղրամյան պող. 37-49 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սունդուկյան, Հասրաթյան փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քանաքեռ ՀԷԿ թաղամասի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գրիբոյեդովի փ. 42, 44 շենքերը և 28-40 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 82 դպրոցը, Աէրացիա թաղ. 2/10 շենքը, Մանթաշյան փ․ 5 շենքը, Եղիշե Թադևոսյան փ․ 2, 4 շենքերը, Վերին Շենգավիթ 10 փողոցի սեփական տները, Արագածի փ. 35-70 սեփական տները, Տիմիրյազևի փողոցի սեփական տները Ղարիբջանյան փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Նազարբեկյան փ. 41, 43, 44, 48 շենքերը և սեփական տները, Անդրանիկի փ. 76 շենքը, Իսակովի պող. 36 շենքը, Դավթաշեն 1-ին թաղ. 13, 39-45 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հալաբյան փ. 59 շենքը, Անդրանիկի փ. 88 շենքը, Զոհրապի և Լուկաշին փողոցները, Տիչինայի փ. 34 շենքը, Օհանովի փ. 66, 68, 70 շենքերը,