Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ նոյեմբերի 21-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-13։00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 2, 4, 10, 10/1, 27, 29/4, 29/5, 70/1, 70/2 շենքերը, Թոթովենցի փ. 1, 3, 11, 11/1 շենքերը, Գայի պող. 3, 5, 9, 11, 13, 36, 38/1 շենքերը, Շոպրոնի փ․ 2, 10, 12 շենքերը, Լյուքսեմբուրգի փ․ 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15 շենքերը, Լյուքսեմբուրգի 1-ին նրբ․ 3, 4, 6 շենքերը, Լյուքսեմբուրգի 2-րդ նրբ․ 3, 5, 6 շենքերը, Շոպրոնի 2-րդ նրբ․ 3, 4, 5, 6, 7, 8; 3-րդ նրբ․ 4, 3, 5, 6, 7, 8; 4-րդ նրբ․ 4, 6 շենքերը, Գյուրջյան փ. 62 շենքը, թիվ 114 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Լենինգրադյան փ. 23/13, 52 շենքերը, Հաղթանակի 5, 9, 10 փողոցները, Տիչինայի և Հաղթանակի փողոցները, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 53, 55, 55,Ա, 55Բ, 57 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Ավետ Ավետիսյան փ. 61, 63, 70 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Համբարձումյան փ. 71, 75 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, «Այկի–Սեր», «Օստ–Շին», «Ռինո», «Բոստան» ՍՊ ընկերությունները, «ՀայՋրնախագիծ ինստիտուտ» ՓԲ ընկերությունը,
11:00-17:00 Կոմիտասի պող. 1 շենքի 7, 11 մուտքերը, Ազատության պող. 16 շենքը, Բագրատունյաց փ․ 4 շենքը և 6-րդ շենքի 4, 5, 6 մուտքերը, Մանանդյան փ. 32 շենքը, Եղբայրության փ. 19 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ներքին Չարբախ 2, 3, 5 փողոցների սեփական տները, Ներքին Չարբախ 1-ին փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ներքին Չարբախ 3-րդ փողոցի սեփական տները և 3-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները,