Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ նոյեմբերի 28-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Կոմիտասի պող. 1 շենքի 5, 8, 11, 13 մուտքերը, Խորենացի փ. 47 շենքի 6, 8 մուտքերը, Տիգրան Մեծի պող. 28 շենքի 2, 5 մուտքերը, Նար-Դոսի փ. 11, 46-60 սեփական տները,
10։30-16։30 Մյասնիկյան պողոտան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մյասնիկյան պող. 1-20, 12-35 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Մյասնիկյան փ. 16-55 սեփական տները, Նորք թաղ. 1-16 սեփական տները, Նորքի այգիներ 1, 19 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Տիգրան Մեծի պող. 23-31 շենքերը, Արհեստավորների փ. 3-14, 5-118 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գրողների 1, 3 սեփական տները, Կորի փ. 12, 16 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լեոյի փ. 11 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,