Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 7-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևան քաղաք՝
10։00-16:00 Նոր Նորք 5-րդ զանգ.՝ Մառի փ. 2, 4 շենքեր, Մառի նրբ. 3, 4, 5, 6, 8 շենքեր, Գայի պող. 55, 57, 57/1, 59 շենքեր, Միկոյան փ. 1, 3, 5 շենքեր, թիվ 111 մսուր- մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Լազոյի փ․ 6 շենք 2 և 3 մուտքեր, Լազոյի փ․ 4 շենք, Կաշեգործների փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Լուկաշին փողոց, և Տիչինայի 3-րդ նրբանցք,
11։00-17:00 Մաշտոցի պող. 27, 27ա շենքեր, Պուշկինի փ. 50 շենք, Փարպեցու փ. 12, 14, 16, 20 շենքեր, Պուշկինի փ. 52, 54 շենքեր, Ամիրյան փ. 13 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Գյուլբենկյան փ. 31-33 շենքեր, Վազգեն Առաջինի փ. 12 շենք, Ֆանարջյան փ. 1-91/3 առանձնատներ, Հասրաթյան փ. 18/7 շենք, Ուլնեցի փ. 139 շենք, Արաբկիր 51 փողոց 9, 9Ա շենքեր, Լեփսիուսի փ. 11-16 շենքեր,