Երևանում և 8 մարզերում լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 18-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նոր Նորք 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան փ. 1 շենք, Բաղյան 1-ին նրբ. 1, 2, 4, 6 շենքեր, Բաղյան 2-րդ նրբ. 1, 7 շենքեր, Գայի պող. 18, 20, 22, 24, 25 շենքեր, թիվ 143 դպրոց, թիվ 1 մարզադպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վերին Շենգավիթ 2 փողոց 1, 3, 5, 7/1, 7/2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վշտունի, Եղիազարյան և Առաքելյան փողոցներ, Անդրանիկի փ. 95, 97, 101, 103 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սիլիկյան թաղ․ 5 ,6, 7, 9, 11, 12, 13 փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Աբովյան փ. 62, 66 շենքեր, Հերացու փ. 18-24 շենքեր, Մյասնիկյան պող. 2, 4 շենքեր, Այգեստան 11 փողոց 1-4 առանձնատներ, Արմենակյան փ. 1-67 առանձնատներ, Նորքի Այգիներ փ. 301-305 առանձնատներ, Թումանյան փ. 35 շենք, Չարենցի փ. 10-24 շենքեր, թիվ 3-րդ կլինիկական հիվանդանոց միակողմանի, Ձորափի փ. 19, 19/6 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կիևյան փ. 14Ա շենք, Մ․Ավետիսյան 2, 3, 4 փողոցներ և առանձնատներ, Կոմիտասի պող. 59-61 շենքեր, Շահսուվարյան փ. 3-9 շենքեր, «Ջունիոր սպորտ» ՓԲԸ, թիվ 137 դպրոց, թիվ 13 պոլիկլինիկա, Ս․Տարոնցի փ․ 15, 30, 32 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,