Երեւանում եւ հինգ մարզերում վաղը էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ նոյեմբերի 26-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։30-16։00 Ամիրյան փ. 2, 4 շենքերը, Բուզանդի փ. 6-45 սեփական տները, Կողբացու փ. 18-45 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լեոյի փ. 11, 13, 33, 35, 37 շենքերը, Մաշտոցի պող. 3, 5/4 շենքերը, Պարոնյան փ. 2-10 շենքերը, Պարոնյան փակ. 7-20 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սայաթ-Նովա պող. 11, 13, 15, 15ա, 18 շենքերը, Տերյան փ. 50, 52 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հաղթանակ 1, 3, 4, 5, 6, 9 փողոցները, Հաղթանակ 3-րդ փողոցի 3-րդ նրբանցքի 3, 14 շենքերը և հարակից բնակիչ և ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Ավանեսովի 1փ. 18, 20, 22, 24, 26 շենքերը, Խաղաղ Դոնի փ. 4 շենքը,
11։00-17։00 Չեխովի փ․ 34, 28, 24 շենքերը, Եղբայրության փ․ 24 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բագրատունյաց պող․ 1-ին նրբ․13, 15, 11 շենքերը, Արտաշիսյան փ․ 44/3, 44/4, 44/4ա շենքերը, թիվ 3 մանկական հիվանդանոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,