Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 29-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Անդրանիկի փ. 8/1, 73, 75, 77, 79, 85, 87, 89, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119 շենքերը, Րաֆֆու փ. 17, 19, 21, 23, 25, 27 շենքերը, Միքայելյան փ. 70, 72 շենքերը, Սիլիկյան 1, 2, 9, 10, 12, 13 փողոցները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Շարուրի փ․ 24/2, 24, 24/3, 26ա շենքերը, Շարուրի փ․ 43 ոչ բնակիչ-բաժանորդը, Արտաշիսյան փ․77, 79 շենքերը, թիվ 129 մանկապարտեզը, Մանանդյան փ․ 23ա, 24, 25, 25ա, 26, 27, 27ա, 28, 29, 30, շենքերը, Մանադյան փ․ 23 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բագրատունյաց պող․12, 18, 20 շենքերը, Չեխովի փ․12ա, 24, 28, 34, շենքերը, Շիրակի փ․ 54, 56, 58, 60, 62 շենքերը,