10։30-16։30 Սայաթ-Նովա պող. 35 շենքի 2-րդ մուտքը,
11:00-16:00 Նոր Արեշ 41փ. 2-17 սեփական տները եւ 12, 14 շենքերը,
11:00-17:00 Արշակունյաց պող․ 53, 51շենքերը, Ս․Զորավարի փ․ 44, 46 շենքերը, թիվ 99 դպրոցը, Ներքին Չարբախ 3, 4, 7 փողոցների սեփական տները, Ներքին Չարբախ 1-ին փողոցի 1-ին նրբանցքի; 3-րդ փողոցի 1-ին եւ 2-րդ նրբանցքների սեփական տները, Ներքին Չարբախ 3-րդ փողոցի սեփական տները եւ 7-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Եղ․Թադեւոսյան փ 3, 5, 7 շենքերը եւ սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լենինգրադյան փ. 2, 4, 6, 8 շենքերը, թիվ 156, 157 մանկապարտեզները, Հալաբյան փ. 3, 5, 7, 29 շենքերը, Էստոնական փ. 4, 14, 12, 10, 12/1-1, 12/1-2 շենքերը, թիվ 126 դպրոցը, թիվ 185, 188, 195 դպրոցները եւ 11 թաղամասի թիվ 5 երաժշտական դպրոցը, Րաֆֆու փ. 37, 39, 41, 43, 51, 53, 55, 49, 47 շենքերը, Անդրանիկի փ. 52, 54, 56, 58, 60 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Քանաքեռ 15փ. 11-52ա սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Զարոբյան փ. 7, 16-62 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաղրամյան պող. 18-22 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարմենի փ. 30-42 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մանուշյան փ. 66-107 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեկցու փ. 81-103 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գրիբոյեդով փ. 3, 5, 5ա, 42, 44 շենքերը եւ 28-40 սեփական տները, «Հայբուսակ» համալսարանը, «Վեոն Արմենիա», «ՇՇՊՍ» ՓԲ ընկերությունները եւ հարակից ոչ բնակիչ–բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 48, 48ա, 50 շենքերը եւ 1-ին նրբ. 6-24 սեփական տները, «Միլենա» ՍՊ ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վրացական փ. 10 շենքը եւ 2-րդ նրբ. 2-12 սեփական տները, «Սեմ-1», «Բելմոնտե Պլյուս» ՍՊ ընկերությունները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,