Գեւորգ Փարսյանը ներկայացրել է Կապանի ակումբագրադարանային միավորման տնօրենի նոր պաշտոնակատարին
Կապան համայնքի ղեկավար Գևորգ Փարսյանն այսօր Կապանի ակումբագրադարանային միավորման անձնակազմին է ներկայացրել տնօրենի նոր պաշտոնակատար Մարինե Հարությունյանին։
Համայնքի ղեկավարը շնորհակալություն է հայտնել Գայանե Թադևոսյանին կատարած արդյունավետ աշխատանքի, սրտացավ և պատասխանատու վերաբերմունքի, ինչպես նաև օրինակելի ղեկավար լինելու և կարճ ժամանակահատվածում ոլորտի զարգացմանը նոր թափ հաղորդելու համար։ Գևորգ Փարսյանի հավաստմամբ՝ այն ակնկալիքներն ու սպասումները, որ ունեցել է տիկին Թադևոսյանին այդ պաշտոնում նշանակելուց առաջ, արդարացվել են։ Համայնքի ղեկավարը հաջողություններ և նորանոր ձեռքբերումներ է մաղթել նրան՝ հետագա գործունեության ընթացքում։
Ներկայացնելով Մարինե Հարությունյանին, ով ավարտել է Երևանի Խաչատուր Աբովյանի անվան մանկավարժական համալսարանի կուլտուրայի ֆակուլտետը, ունի մատենագետի որակավորում և 28 տարվա մանկավարժական ստաժ, համայնքի ղեկավարը շնորհավորել է պաշտոնավարման մեկնարկի կապակցությամբ և հույս հայտնել, որ կրթական ոլորտում երկարամյա աշխատանքային փորձը և գիտելիքները կծառայեն գրադարանային ոլորտի զարգացման շարունակականությունը ապահովելու գործում։
Մարինե Հարությունյանը իր հերթին շնորհակալություն է հայտնել համայնքի ղեկավարին վստահության, իսկ Գայանե Թադևոսյանը միավորման աշխատակազմին՝ համատեղ գործունեության և թիմային աշխատանքի համար: