Համայնքի ղեկավարի ամենշաբաթյա շրջայցերը՝ շինհրապարակներում
Համայնքի ղեկավար Գևորգ Փարսյանի ամենշաբաթյա շրջայցերը շինհրապարակներ շարունակվում են՝ նպատակ ունենալով ծանոթանալ համայնքապետարանի կողմից պատվիրված բարեկարգման ծրագրերի ընթացքին։
Աշխատանքային հերթական այցերի շրջանակում, քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի աշխատակիցների և շինարարությունն իրականացնող ընկերությունների ներկայացուցիչների հետ համայնքի ղեկավարը եղել է քաղաքի մի շարք շինօբյեկտներում, քննարկել շինարարության ընթացքում ի հայտ եկած խնդիրները և դրանց լուծման տարբերակները, վերանայել նախագծով տրված լուծումները, արձանագրված թերությունների շտկման վերաբերյալ տվել հանձնարարականներ և իհարկե լսել տեղի բնակիչների առաջարկներն ու մտահոգությունները։
Կապալառու կազմակերպություններին համայնքի ղեկավարը հորդորել է հետևողական լինել աշխատանքները բարձր որակով և պատասխանատվությամբ կատարելու հարցում՝ ընդգծելով, որ ընդունվելու է միայն որակյալ արդյունքը։