Համայնքի ղեկավարի մոտ քաղաքացիների հերթական ընդունելություն էր
Հուլիսի 22-ին Կապան համայնքի ղեկավար Գևորգ Փարսյանը քաղաքացիների հերթական ընդունելություն է կատարել, որի ժամանակ ծանոթացել է քաղաքացիների կողմից բարձրաձայնված հարցերին և քննարկել դրանց իրականացման գործընթացը։
Ընդունելությանը ներկայացել է 87 քաղաքացի։ Մեծամասնությունը համայնքի ղեկավարին դիմել են քաղաքաշինական և աշխատանքի տեղավորման խնդրանքով, մյուս քաղաքացիների խնդրանքները տարբեր էին՝ սոցիալական, առողջական, կենցաղային և անձնական բնույթի այլ հարցեր։
Ֆինանսական աջակցության խնդրանքով դիմումները կքննարկի համայնքապետարանի սոցիալական հանձնաժողովը, աշխատանքի համար դիմողները հաշվառվեցին տեղում, իսկ քաղաքաշինական հարցերը համայնքի ղեկավարի հանձնարարականով կուսումնասիրվի համապատասխան բաժնի կողմից։
Օգտվելով ընձեռված հնարավորությունից՝ քաղաքացիները նաև շնորհակալություն էին հայտնում համայնքի ղեկավարին Կապանն ավելի բարեկարգ, խնամված և հարմարավետ դարձնելու համար։