Հանուն Սիսիանի բարեկեցության. Սիսիանի համայնքի ղեկավարի թեկնածու Կարեն Համբարձումյան
«Որոշում եմ կայացրել դադարեցնել իմ քարոզարշավը», - այս մասին այսօր տեղեկացրել է Սիսիանի համայնքի ղեկավարի թեկնածու Կարեն Համբարձումյանը:
«Սիրելի՛ հայրենակիցներ, գնահատելով Սիսիանի տարածաշրջանում նախընտրական քարոզչության ամբողջ ընթացքը, վերլուծելով ստեղծված իրավիճակը՝ թիմակիցներիս հետ երկարատև քննարկումներ իրականացնելուց հետո ես որոշում եմ կայացրել դադարեցնել իմ քարոզարշավը եւ դուրս գալ ընտրապայքարից:
Շնորհակալ եմ իմ հայրենակիցներից յուրաքանչյուրին՝ ինձ աջակցելու եւ սատարելու համար: Ես շարունակելու եմ մնալ ձեր կողքին եւ իմ կուսակիցների հետ միասին անելու եմ առավելագույնը համայնքի բնակիչների խնդիրները բարձրաձայնելու եւ լուծելու համար:
Ինձ համար հարազատ համայնքի յուրաքանչյուր ընտանիքի խնդիր շարունակելու է լինել նաեւ իմ խնդիրը:
Լինելով մտահոգ Սիսիանի վաղվա օրվա նկատմամբ՝ իմ ուժերի ներածին չափով լինելու եմ իմ համայնքի կողքին: Վստահ եմ՝ ըմբռնումով կմոտենաք իմ այս որոշմանը, որն ունի իր հիմնավոր պատճառները:
Հարգանքներով՝ Սիսիանի համայնքի ղեկավարի թեկնածու Կարեն Համբարձումյան»
2 նոյեմբերի 2017թ.