08.08.2020 թ-ի թերթի 19 (535) համարում հրապարակված մրցույթի հայտերի ներկայացման վերջնաժամկետի երկարաձգման մասին
«Պահպանվող Տարածքների Աջակցման Ծրագիր-Հայաստան» (ՊՏԱԾ-Հ) ծրագրի իրականացման գրասենյակը Հայաստանի Հանրապետության շրջակա միջավայրի նախարարության անունից տեղեկացնում է Սյունիքի մարզի Կապանի, Քաջարանի, Մեղրիի տարածաշրջաններում գրանցված բոլոր համապատասխան հասարակական կազմակերպություններին, որ թիվ SPPA /ARMENIA/S/2020-3 մրցույթի՝ Ֆինանսական Մասնակցային Մոտեցման 3-րդ փուլի (ՖՄՄ 3)  իրականացմանն աջակցող հասարակական կազմակերպության ծառայությունների մատուցման համար մրցութային փաթեթների ներկայացման վերջնաժամկետը երկարաձգվում է մինչեւ 2020 թ-ի հոկտեմբերի 13-ը, ժամը 18:00 ներառյալ:
Լրացուցիչ տեղեկությունների համար գրել ՊՏԱԾ-Հ ծրագրի Գնումների մասնագետ/հաշվապահ Մարինա Բաբայանին` հետեւյալ էլ-փոստի հասցեով. [email protected].
Ազգային մրցույթի փաստաթղթերի փաթեթի մասին առավել մանրամասն տեղեկատվությանը կարող եք ծանոթանալ Շրջակա միջավայրի նախարարության կայքի` www.mnp.am «Հայտարարություններ» բաժնում, ինչպես նաեւ նույն կայքի ՊՏԱԾ-Հ ծրագրի ենթաբաժնի հայտարարությունների բաժնում:
«Պահպանվող Տարածքների Աջակցման Ծրագիր-Հայաստան» (ՊՏԱԾ-Հ) ծրագիրը մաս է կազմում Գերմանիայի Դաշնային Հանրապետության Տնտեսական Համագործակցության եւ Զարգացման Նախարարության կողմից (BMZ No: 2009.6657.2) մեկնարկած Կովկասյան նախաձեռնության:
Սույն ծրագիրը իրականացվում է համաձայն Գերմանիայի Դաշնային Հանրապետության եւ Հայաստանի Հանրապետության միջեւ կնքված միջկառավարական ֆինանսական համաձայնագրերի, ինչպես նաեւ KFW բանկի եւ ՀՀ Բնապահպանության Նախարարության միջեւ 28.05.2013թ-ին ստորագրված Առանձին Համաձայնագրի հիման վրա: