ՀՀ 8 մարզերի ու Երևանի որոշ հասցեներում մի քանի ժամ լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 14-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նորք Մարաշ՝ Նորք 7-րդ փողոց 132-169 սեփական տներ, Գ․ Հովսեփյան փ. 24/30, 24/33 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան՝ 5-րդ,6-րդ փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Տիչինայի փողոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավիթաշեն 4-րդ թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16։00 Նոր Արեշ 9փ. 51-73; 16փ. 35-74; 44փ. 45-92; 46փ. 1-40 սեփական տներ, Նոր Արեշ՝ 50 փողոց սեփական տներ, Նոր Արեշ 11փ. 72 շենք, Էրեբունի փ. 21, 21/1, 23 շենքեր, Ազատամարտիկների փ. 75-82 սեփական տներ և 87, 89 շենքեր, Վարդաշեն 2փ. 11-35 /կենտ/; 4փ. 14-46 /զույգ/; 5փ. 1-42; 7փ. 1-19; 9փ. 2-52 /զույգ/ սեփական տներ,
11։00-17։00 Այգեկցի, Վրթանես Փափազյան փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ա. Ավետիսյան փ. 25, 43 շենքեր, Գյուլբենկյան փ. 24 շենք, Սունդուկյան փ. 26, 28 շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, “Ավենիղ” ՍՊԸ, Նորագավիթ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13 փողոցների սեփական տներ, Նորագավիթ 2-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի, 1-ին փողոցի 1-ին փակուղու; 6-րդ փողոցի 2-րդ փակուղու սեփական տներ, Նորագավիթ 3-րդ փողոցի 1-ին փակուղու սեփական տներ, Արտաշատի խճուղու սեփական տներ, Նորագավիթ 11 փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տներ, Նորագավիթ 12 փողոցի 3-րդ նրբանցքի սեփական տներ, Շարուրի փ․ 24, 24բ, 24գ, 26ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,