Տեղեկացնում ենք, որ 2022 թվականի փետրվարի 28-ին և մարտի 1-ին ՀՀ Կոտայքի մարզի Չարենցավան քաղաքում անցկացվելու է «ՀՀ Վարչապետի գավաթ» սիրողական սեղանի թենիսի մրցաշարի եզրափակիչ փուլը: Մրցաշարի եզրափակիչ փուլին մասնակցելու համար հունվարի 25-27-ը Կապան համայնքում անցկացվելու են սիրողական սեղանի թենիսի մրցումներ՝ երկու տարիքային խմբերի համար, կանանց և տղամարդկանց միջև:
1️⃣1-ին տարիքային խումբ՝ 18-ից 35 տարեկան (1987-2004 թթ. ծնված) կանայք, 18-ից 40 տարեկան (1982-2004 թթ. ծնված) տղամարդիկ
2️⃣2-րդ տարիքային խումբ՝ 36 (1986 թ. ծնված) և բարձր տարիքի կանայք, 41 (1981 թ. ծնված) և բարձր տարիքի տղամարդիկ
????Մրցաշարի մասնակիցները պետք մրցավայր ներկայանան իրենց անձնական ռակետներով:
❎Մրցաշարին չեն կարող մասնակցել.
- այն մարզիկներն, ովքեր վերջին 5 տարիների ընթացքում մասնակցել են սեղանի թենիսի ՀՀ առաջնություններին և միջազգային մրցաշարերին,
- բուքմեյքերական գրասենյակների կողմից կազմակերպվող վճարովի խաղերի մասնակիցները
????Երկու տարիքային խմբերում 1-ից 3-րդ տեղերը գրաված մասնակիցները հնարավորություն կունենան մասնակցել 2022 թվականի փետրվարին Կապան քաղաքում կայանալիք «ՀՀ Վարչապետի գավաթ» սիրողական սեղանի թենիսի մրցաշարի մարզային փուլին:
????Ցանկացողները հայտագրվելու համար անձնագրերով կարող են ներկայանալ Կապանի համայնքապետարանի կրթության, մշակույթի և սպորտի բաժին կամ զանգահարել՝ 094-22-11-55 հեռախոսահամարին։
☎️Հայտերի ընդունման վերջնաժամկետը հունվարի 24-ն է։