Կապան համայնքի ղեկավար Գևորգ Փարսյանը հյուրընկալել է «Կապանի լեռնահարստացման կոմբինատ» ՓԲԸ նորանշանակ տնօրենին
Կապան համայնքի ղեկավար Գևորգ Փարսյանը հոկտեմբերի 4–ին հյուրընկալել է «Կապանի լեռնահարստացման կոմբինատ» ՓԲԸ նորանշանակ գլխավոր տնօրեն Սասուն Ավետիսյանին։ Հանդիպմանը մասնակցել է նաև համայնքի ղեկավարի տեղակալ Մարատ Հարությունյանը։
????Համայնքի ղեկավարը շնորհավորել է նորանշանակ տնօրենին պատասխանատու պաշտոնը ստանձնելու կապակցությամբ և վստահություն հայտնել, որ նրա տնօրինության ընթացքում կոմբինատը նոր կյանք և նոր թափ կստանա: Գ. Փարսյանի համոզմամբ տնօրենի գլխավորությամբ ձևավորվել է պրոֆեսիոնալ թիմ, որն իր գործունուեությամբ կկարողանա հաղթահարել ընկերության առջև ծառացած խնդիրներն ու առաջիկայում ապահովել կոմբինատի ընթացքը դեպի աճ և զարգացում։
????Շնորհակալություն հայտնելով ջերմ ընդունելության և խոսքերի համար՝ Սասուն Ավետիսյանը համայնքի ղեկավարին է ներկայացրել ընկերության դիրքորոշման նոր հայեցակարգը, իր տեսլականը, ինչպես նաև առկա խնդիրների լուծման համար նախանշված քայլերը։
????Երկուստեք կարևորելով կոմբինատի դերը համայնքի սոցիալ–տնտեսական զարգացման գործում՝ կողմերը պատրաստակամություն են հայտնել իրենց հնարավորությունների շրջանակում անել առավելագույնը՝ ապահովելով ընկերության կայուն և շարունակական աշխատանքը։