Կայացավ Տեղ համայնքի ավագանու հերթական նիստը
2024 թվականի մարտի 14-ին, ժամը՝ 14:00-ին, Տեղի համայնքապետարանի վարչական շենքի նիստերի դահլիճում կայացավ Տեղ համայնքի ավագանու 6-րդ նստաշրջանի 2-րդ նիստը: Նիստին մասնակցեցին ավագանու 8 անդամները, նիստը վարում էր Տեղ համայնքի ղեկավարի առաջին տեղակալ' Արամ Միրզոյանը։
Օրակարգում՝
1․Հայաստանի Հանրապետության Սյունիքի մարզի Տեղ համայնքի 2023 թվականի տարեկան աշխատանքային պլանի հաշվետվությունը հաստատելու մասին․
2.Հայաստանի Հանրապետության Սյունիքի մարզի Տեղ համայնքի 2023 թվականի բյուջեի կատարման տարեկան հաշվետվությունը հաստատելու մասին․
3.Հայաստանի Հանրապետության Սյունիքի մարզի Տեղ համայնքի սեփականություն հանդիսացող գյուղատնտեսական նշանակության հողամասը մրցույթով վարձակալության իրավունքով տրամադրելու մասին.
4.Հայաստանի Հանրապետության Սյունիքի մարզի Տեղի համայնքապետարանի և <<Սերգեյ-Դավիթ>> ՍՊԸ-ի միջև կնքված պայմանագրում նախատեսվող փոփոխություն կատարելու մասին.
5.Հայաստանի Հանրապետության Սյունիքի մարզի Տեղ համայնքի ավագնու հերթական վեցերորդ նստաշրջանի երրորդ նիստի գումարման օրը սահմանելու մասին: