Կայացել է Կապան համայնքի ավագանու 3-րդ նստաշրջանի առաջին նիստը
Այսօր՝ սեպտեմբերի 20-ին, Կապանի համայնքապետարնի նիստերի դահլիճում տեղի ունեցավ Կապան համայնքի ավագանու երրորդ նստաշրջանի առաջին նիստը, որը վարում էր համայնքի ղեկավար Գևորգ Փարսյանը։ Ներկա էին ավագանու 20 անդամ։
Օրակարգը իր մեջ ամփոփում էր 30 հարց, որոնք հիմնականում վերաբերում էին ավագանու մի շարք որոշումների մեջ փոփոխություններ և լրացումներ կատարելուն, համայնքի սեփականություն համարվող գույքի գույքագրման փաստաթղթերում փոփոխությունները հաստատելուն, համայնքային սեփականություն հանդիսացող հողամասերը աճուրդային կարգով օտարելուն, վարձակալության իրավունքով մրցույթով օգտագործման տրամադրելուն, Կապան համայնքի 2022 թվականի բյուջեի կատարման առաջին կիսամյակի հաղորդումն ի գիտություն ընդունելուն և այլն։
Նիստի օրակարգում ներառված բոլոր հարցերը ավագանու կողմից արժանացան համաձայնության:
Ավագանու նիստի հարցերին մանրամասն ծանոթանալու համար կարող եք դիտել առցանց հեռարձակումը՝ https://www.youtube.com/watch?v=i5K_2ZkATTY
Ավագանու երրորդ նստաշրջանի հաջորդ նիստը կկայանա 2022 թվականի հոկտեմբերի 20-ին։