«Զանգեզուրի պղնձամոլիբդենային կոմբինատ» ՓԲ ընկերության գլխավոր տնօրեն
«Զանգեզուրի պղնձամոլիբդենային կոմբինատ» փակ բաժնետիրական ընկերության տնօրենության անունից ընդունեք ամենաջերմ շնորհավորանքներն ու բարեմաղթանքները Նոր տարվա եւ Սուրբ ծննդյան տոների հաճելի առիթով:
Մեր հայրենիքի, Սյունյաց աշխարհի, մեր ձեռնարկության հետագա զարգացման ու բարգավաճման անխոտոր հավատով ենք Ձեզ հետ միասին ոտք դնում նոր` 2015 թվական, որը մեր բոլորի համատեղ ջանքերով, ազնիվ ու նվիրված աշխատանքով դառնալու է արտադրական նոր ձեռքբերումների, մարդկանց բարեկեցության հետագա բարձրացման, խաղաղության ու առաջխաղացման ժամանակաշրջան:
Կոմբինատի ղեկավարության, բոլոր աշխատակիցների ջանքերն այսօր ուղղված են, նախեւառաջ, մեր երկրի առաջընթաց հզորացմանը, նրա տնտեսական անվտանգության ապահովմանը, ինչի գլխավոր շարժիչ ուժը բարիք ստեղծող մարդն է: Սա է պատճառը, որ մեր նախանշած բոլոր ծրագրերը, որոնք կապված են բնակչության առողջապահության կազմակերպման, կրթության, սոցիալապես խոցելի խավերին աջակցելու, սոցիալական բաղադրիչ ունեցող բազմաթիվ այլ ձեռնարկումների հետ, ոչ միայն ամբողջությամբ իրականացվելու եւ շարունակվելու են, այլ նաեւ կյանքի են կոչվելու նոր, աշխատավոր մարդուն սատարելուն միտված ծրագրեր:
«Բարեկեցություն բոլորի համար» սկզբունքը լինելու է ինչպես 2015 թվականի, այնպես էլ առաջիկա տարիների մեր գլխավոր կարգախոսը: Մենք անսասան կանգնած ենք երկրի տնտեսական հզորությունը ստեղծող աշխատավոր մարդու թիկունքին եւ մեզ ապավինած մարդկանց երբեք հուսախաբ չենք անի: Մենք մտահոգված ենք ոչ միայն կոմբինատի աշխատակիցների, քաջարանցիների, այլ նաեւ յուրաքանչյուր սյունեցու բարեկեցությամբ, մեր չքնաղ երկրի բնության պաշտպանությամբ:
Կրկին շնորհավորելով Ձեզ Նոր տարվա եւ Սուրբ ծննդյան օրվա կապակցությամբ` Ձեզ եւ Ձեր ընտանիքներին, մերձավորներին ու բարեկամներին մաղթում ենք խաղաղ երկինք, արգասավոր ու ստեղծարար աշխատանք, առողջություն ու բարեկեցություն` ի փառս մեր անզուգական Հայաստան աշխարհի եւ հերոսական Արցախի: