Մեղրիում բացվեց «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության գրասենյակ
Օգոստոսի 12-ին Մեղրիում պաշտոնապես բացվեց «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության գրասենյակը: Բացմանը ներկա էին ԱԺ պատգամավոր Սասուն Միքայելյանը և «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության մարդկային ռեսուրսների խմբի ղեկավար Մեսրոպ Պապիկյանը, կուսակցության անդամներ, համակիրներ:
Սասուն Միքայելյանը նշեց.
-Մենք պետք է գիտակցաբար աշխատենք, վստահության օջախ ստեղծենք` հասարակությանը չվանելով մեզանից, այտեղ պետք է լինի ոչ թե պարզապես գրասենյակ, այլ հույսի հավատի, մարդկության և մաքրության գրասենյակ:
հավատի, մարդկության և մաքրության գրասենյակ:
На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются  На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении   На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, в помещении
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди сидят, напиток и в помещении               На данном изображении может находиться: 16 человек, люди улыбаются, люди стоят, обувь и на улице