Մեր հրաշալի գործընկերուհի Արմինե Մարգարյանի ծննդյան օրն է. շնորհավորում ենք
Այսօր՝ մայիսի 1-ը,  syuniacyerkir.am կայքի ադմինիստրատոր Արմինե Մարգարյանի ծննդյան օրն է:
Մեր խմբագրակազմը, նաեւ «Սյունյաց երկիր» թերթի ու  syuniacyerkir.am կայքի բարեկամների անունից, շնորհավորում է նրան՝ ծննդան օրվա կապակցությամբ եւ մաղթում ընտանեկան երջանկություն, ստեղծագործական  հետագա  հաջողություններ:
Արմինե Մարգարյանը մեր խմբագրակազմին անդամագրվեց 2018 թ. հունիսին:
Եվ կարճ ժամանակամիջոցում կարողացավ  syuniacyerkir.am կայքի գործունեությունը նոր մակարդակի բարձրացնել՝ մտցնելով թեմատիկ ու ժանրային բազմազանություն, օպերատիվություն, շեշտակիորեն ընդլայնելով լսարանն, ինչպես եւ ավելի հետաքրքիր ու գրավիչ դարձնելով լրատվական  մեր հարթակը :
Այդ ամենից առաջ նա իրեն դրսեւորեց մարդկային՝ դրվատանքի եւ ընդօրինակման արժանի բարձր հատկանիշներով, եղավ ջատագով կոլեկտիվի միասնության, համերաշխության, ստեղծագործական մթնոլորտի շարունակական ապահովման, մեր լրատվամիջոցի ավելի ակտիվ գործունեության:
Արմինե Մարգարյանը նաեւ երկու զավակի մայր է, գեղեցիկ ընտանիքի տիկին, հայ կնոջը բնորոշ արժեքների ու արժանիքների իսկական կրող:
Ծնունդդ շնորհավոր, սիրելի՛ Արմինե: