ՆՈՐԱՑՄԱՆ, ՎԵՐԱԿԱՆԳՆՄԱՆ ԸՆԹԱՑԻԿ ԱՇԽԱՏԱՆՔՆԵՐ
«Սիսիանի բնակարանային կոմունալ տնեսություն» ՀՈԱԿ-ի կողմից իրականացվել է Տորունիք բնակավայրի խմելու ջրագծի վերանորոգման, մոտ 30 մ խողովակաշարի նորացման և գյուղը դաշտավայրերին միացնող կիսաքանդ կամրջի վերականգնման աշխատանքներ: Տորունիքի վարչական ղեկավար Անահիտ Հակոբյանը բնակչության անունից խորին շնորհակալություն է հայտնել Սիսիանի համայնքի ղեկավար Արթուր Սարգսյանին խնդրին արագ լուծում տալու, ինչպես նաև բնակարանային կոմունալ տնտեսության աշխատակազմին՝ տնօրեն Գարիկ Բաղդասարյանի գլխավորությամբ, պատասխանատվության, սրտացավության և հանգստյան օրերին նման մեծ աշխատանք կատարելու համար: Խողովակաշարի վերանորոգման աշխատանքներին պատրաստակամորեն աջակցել են նաև գյուղի բնակիչները:
Բնակարանային կոմունալ տնտեսության կողմից իրականացվել է նաև Նորավանի կոյուղագծի վերանորոգման և մոտ 40 մետր հատվածի նորացման աշխատանքներ: